به سایت pc games خوش آمدید

این وبسایت به شرح بازی و تصاویر بازی می پردازد

[تصویر:  prototype2-01(1).jpg]

Game Name; ProToType 2
Developer(S); Radical Entertainment
Publisher(S); Activision
US Release;TBA
UK;Release;TBA
Gemer; Poen-world Action
Game Mode; Single-Player
ESRB Rating; Pending
Platform; X360*PS3*PC

بازی Prototype 2 عنوانی است که در سبک بازی های Open –World Action ساخته می شود، ناشر این بازی شرکت Activision خواهدبود همان شرکتی که نسخه اول بازی را منتشر کرده بود و ساخت بازی بر عهده Radical Entertainment است. PT2 دنباله ای برای prototype است که برای اولین بار در Spike Video Game معرفی شد. رویداد های بازی در شهر نیویورک اتفاق می افتد البته اصطلاح جدیدی برای این شهر به کار برده شده است این اصطلاح New York Zeroاست. داستان بازی روایتگر رویداد هایی است که برای Sgt.James Heller اتفاق می افتد داستان بازی بیشتر حالت انتقام گیری دارد heller تصمیم دارد که شخصیت اصلی نسخه قبلی یعنی Alex Mercer را نابود کند و انتقام خود را از او بگیرد.
نزدیک به 14 ماه از خرابکاری Mercer می گذرد او باعث شد در شهر نیویورک الودگی ای رخ دهد و باعث ایجاد نابسامانی های زیادی شود . حالا James Heller به شهر بازگشته است. او در راه رفتن به خانه خود است و شوق دیدار همسر و فرزندان او را راحت نمی گذارد او سر مست است او به تازگی از میدان جنگ در Middle East بازگشته است ولی زمانی که به خانه می رسد با اجساد بی جان همسر و تنها دخترش رو به رو می شود ، با دیدن این صحنه ها او دچار افسردگی و ناراحتی ها روحی و روانی می شود و همین عوامل باعث دیوانگی او می شود درنهایت در ماموریتی که داشته است خودکشی می کند تا از ناراحتی که دچار ان شده است اسوده شود او لحظات اخر عمر خود را سپری می کند در حال مردن است در این حال انتظاری هر کسی می رود عابر پیاده ای ، پلیس، حتی صدای ضعیف امبولانس اما در عین ناباوری Alex Mercer که در نسخه قبلی شخصیت اصلی بازی بود او را پیدا می کند البته سعی در نجات او دارد وی به همدردی با او می پردازد و می فهمد که علت کشته شدن همسر و دختر heller ویروسی به نام BlackLight است همان ویروسی که شهر را الوده کرده است ، البته خود mercer در منتشر شدن این ویروس نقش بزرگی داشته است ( به اصطلاح گندزده). وقتی heller به هوش می اید دارای قدرت خارق العاده می شود و می تواند هر کاری بکند در این زمان Mercer مسئولیت منتشر شدن ویروس و کشته شدن همسر و دختر heller را قبول می کند. Heller زمانی که این حرف و قبول مسئولیت کشته شدن همسر و دخترش را از زبان mercer می شنود قسم می خورد که در خیلی زود انتقام انها را از او خواهد گرفت فقط کافی است شانس دومی به دست اورد انتقام Heller از Mercer به خاطر خانواده و شهر است که Mercer باعث نابودی انها شده است. همان طور که گقتم ساخت بازی بر عهده radical است زمانی که این شرکت تصمیم به معرفی بازی داشته از لفظ Heller VS Mercer استفاده کرد نکته ای که وجود دارد این است که شرکت گفته است که انها سعی کرده اند داستان پیچیده برای این بازی اماده سازند تا گیمر بیشتر از قبل مشتاق به انجام چند باره بازی باشد.
[تصویر:  prototype2thumb.jpg]
دستت رو دراز کن همه چیز رو می گیری!!
محیط شهردراین بازی تغییرات چشمگیری داشته است . با وجود الودگی که عامل بدبختی مردم شهر نیویورک شده است Blackwatch Green Zone;و US Marine Crops تمام سعی خود را می کنند تا بتوانند کسانی که از دست این ویروس در امان مانده اند البته به طور موقت ، انها را به مناطق امن منتقل کنند تا بیش از این شهر در اشوفتگی غرق نشود. Yellow Zone: مکان مناسبی برای بازماندگان است که مردم می توانند به زندگی خود ادامه دهند . با این وجود مردم بازهم مورد تهدید هستند در بیرون از این مکان ویروس و در داخل نیرو های امنیتی !! در نهایت Red Zone: بهتر از نام این قسمت را War Zone بگذاریم. جایی که Blacklight به جنگ BlackWatch رفته است . محیط بازی به خوبی طراحی شده است محیط از نظر وجود اشیاء و عوامل نظیر ان غنی است و البته قابلیت انهدام هم دارد شما می توانید محیط پیرامون خود را ویران کنید البته تا جایی که بازی به شما اجازه می دهد. محیط پیرامون شما تنوع خوبی دارد و باعث جذابیت بازی می شود تاثیرات محیطی به خوبی بر روی شخصیت های بازی مشاهده می شود حرکات اکشن و نمایشی به همراه انیمیشن بازی به خوبی طراحی شده است و از نسخه Prptotype 1 خیلی بهتر شده است. جزئیات بازی چند برابر شده است. قابلیت های مختلفی در بازی وجود دارد البته تعدادی از انها در نسخه ی قبلی هم وجود داشت ولی برخی از قابلیت ها نیز جدید هستند یکی از قابلیت ها Sonar نام دارد این قابلیت به شما کمک می کند تا افراد یا اشیا را با فرستادن و دریافت سیگنال پیدا کنید این قابلیت به شما در بازی کمک زیادی خواهد کرد. قابلیت جدید Firearms یا همان اسلحه گرم است که به تازگی در این بازی گنجازنده شده است ( بیشتر شبیه به MiniGun) است و دشمنان جدید به همراه مکان های جدید که باعث جذابیت proToType2خواهد شد. تاریخ رلیز بازی سال 2012 است.
General Structure یعنی مدیر و رئیس گروه سازنده می گوید شاید شخصیت اصلی داستان تغییر کرده کرده است ولی این را بدانید که این به معنی پایان داستان شخصت Alex Mercer نیست دلیل وی برای گفتن چنین حرفی این است که در بازی اول شما درست است بازی را تمام کردید ولی بسیاری از جرئیات که در بازی وجود داشت را کشف نکردید حتی به انها نزدیک هم نشدید وی در اظهار نظری که در مورد شخصیت Alex داشته است چنین گفته است که" ما شخصیت Alex را دوست داریم عاشق او هستیم زیرا اوقات خوبی با او داشتیم این شخصیت یک کاراکتر عالی است من فکر می کنم مردم همانند من عاشق او هستند".
در تصاویری که از بازی منتشر شده است به چندین قابلیت heller اشاره شده است که از انها می توان به سلاح های قبلی موجود در این بازی اشاره کرد .اگر نسخه قبلی را بازی کرده باشید می دید که در مراحلی از بازی Mercer از سلاح های خاصی که دستان خودش بود استفاده می کرد. از سلاح های او می توان ( بر اساس شکل) به سلاح سه خنجر اشاره کرد( همانند سلاح Hogan در بازی X-men) یا سلاح ساتور مانند اشاره کرد از قابلیت دیگر میتوان به این قابلیت اشاره کرد که شما همانند شخصیت های resident Evil می توانید دست خودتان را به سمت اشیا دراز کنید و انها را بگیرید و به سمت خودتان بکشید و در یکی از تصاویر بازی این قابلیت به خوبی دیده می شود که Heller با استفاده از این قابلیت به سلختمانی چسبیده است و از ان بالا می رود یا می توان از این قابلیت برای گرفتن اتوموبیل ها استفاده کند و ان را به سمت دشمنان خودش پرت کنه.
[تصویر:  prototype2.jpg]
توضیحات مختصری در مورد prototype 1 می دهم:
بازی ProToType1 اولین نسخه از این سری بازی است که توسط شرکت Radical ساخته شده و توسط Activision منتشر می شود این بازی در تاریخ June .9.2009 در امریکای شمالی و در تاریخ 10 June در اروپا منتشر شد.این بازی در شهر نیویورک اتفاق می افتد . در این شهر ویروسی منتشر شده است که افراد نظامی برای پایان دادن به کار این ویروس تلاش می کنند . این بازی روایتگر داستان فردی به نام Alex Mercer است او در اثر تغییراتی که ویروس در بدنش ایجاد کرده است قدرت های مافوق بشری پیدا کرده است با این حال او چیزی به یاد نمی اورد و برای همین تصمیم می گیرد از مکانی که هست فرار کند .... کسی که صدای خود را به این شخصیت داده است Barry pepper است.
توضیحی در مورد قابلیت جدید شخصیت Heller با نام Sonar می دهم:
یکی از قابلیت های شخصیت جدید بازی heller است. این قابلیت را بعد از اتفاقات ابتدایی بازی به دست می اورد . این قابلیت به heller این اجازه را می دهد تا بتواند کوچکترین صدا که از محیط پیرامون به گوش می رسد را بشنود حتی می توان حرکت های انسان ها و صدایی که انها با انجام حرکات به وجود می اورند را بشنود. حال این قابلیت در پیدا کردن دشمنان بیشترین کار برد را دارد، البته کارایی ها دیگری برای این قابلیت وجود دارد که مهمترین انها پیدا کردن دشمنان و همچنین پیدا کردن اشیا خاص است. همچنین این امکان را می دهد تا شما برای مدتی امکان Slowing Of Action داشته باشید ( صحنه را اهسته کنید). البته این قابلیت محدود است و نمی توان از ان به مدت زیادی استفاده کرد.
[تصویر:  Prototype-2-4.jpg]
اخرین کلام:
با منتشر شدن تریلر ها و تصاویر این بازی شرکت Activision که ناشر این بازی است می خواهد عنوانی را عرضه کند که می تواند مرز های موجود در بازیها را به چالش بکشاند البته تنها قضاوت از روی تریلر و ها و خبر ها چیزی را نمی تواند ثابت کند باید منتظر باشیم تا دمو های قابل بازی کردن این گیم منتشر شود تا ببینیم که قابلیت ها جدید و همچنین محیط بازی و دیگر موارد این گیم چگونه طراحی و اجرا خواهند شد.
راستی بچه یه چیزی رو بگم: مربوط به این بازی است در اینده وقتی پروژه بازی Call Of Duty که الان نگاه به Call Of Duty3 را قرار دادم تموم شد تصمیم دارم بیوگرافی از شخصیت های بازی یعنی Alex Mercer و James Heller را قرار بدم البته در کنار این دو توضیحاتی در مورد بازی prorotype 1 و همچنین عوامل موثر در بازی خواهم داد . با تشکر
565656565656:
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۱ساعت 13:30  توسط   |